Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidič po nehodě nadýchal 3,5 promile

"Pane řidiči, pil jste před jízdou?" "Ne, já pil i za jízdy!"

Autor: Petr Novák sobota 13. dubna 15:33 , aktualizace 16:54

Alkohol Doprava Nehody Zadržení pachatele

Partner článku – Express servis


     Dnes odpoledne před půl třetí došlo v Plzni na křižovatce ulic Na Sudech x Na Roudné x Jateční k dopravní nehodě, během které řidič osobního vozu Peugeot nezvládl vyjet z kruhového objezdu a najel na ostrůvek. Podle svědků se po nehodě řidič ještě snažil z místa odjet, ale s vylomeným předním kolem to kupodivu nešlo.

     Na místo vyjeli policisté, kteří zjistili, že za volantem sedí těžce opilý Ukrajinec, který si zřejmě byl někde doplnit zásoby alkoholu, konkrétně rumu a vodky, a cestou vydatně popíjel.

     "Mohu potvrdit, že se zabýváme dopravní nehodou na uvedeném místě. Policisté podrobili řidiče narozeného v roce 1977 testu na přítomnost alkoholu, který ukázal téměř 3,5 promile alkoholu," uvedla nám mluvčí policie s tím, že muž byl transportován k odběru biologického materiálu a poté umístěn do protialkoholní záchytné stanice. Policisté se nehodou dále zabývají a opakovaně připomínají, že u nás platí nulová tolerance alkoholu při řízení.

     Muže tak v nejbližší době čeká obvinění z trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky.


 


Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.