Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Aktuálně

Aktuální stavy nakažených v Plzeňském kraji

Přinášíme aktuální čísla a přehled i po okresech

čtvrtek 2. dubna 10:03 , aktualizace 20:05

     Počty nakažených na SARS-CoV-2 v Plzeňském kraji i v celé České republice bohužel pořád stoupají. Několikrát denně aktualizujeme čísla.
     Na jiných serverech se mohou objevovat rozdílné údaje, což je tím, že své informace čerpají ze stránek Ministerstva zdravotnictví. To totiž uvádí počty dle trvalého bydliště nakažených bez ohledu na jejich skutečný pobyt nebo kde byli testováni.
     Námi uváděné počty vycházejí z oficiálních zpráv Krajské hygienické stanice, která v přehledu ukazuje pouze počty prokázaných případů reálně se nacházejících v Plzeňském kraji.Více zde: 

Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj

Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj

16. 03. 2020, 09:07, aktualizace 29. 03. 2020, 17:01

Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy