Foto

Bezdomovci omrzly nohy, další zase zdevastoval dámskou toaletu

Nevábná stránka práce strážníků

28. prosince 2017 11:28 , aktualizace 11:31

Bezdomovci Městská policie

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

Omrzliny i zánět po amputaci nohy

     Včera v devět hodin ráno přijala skvrňanská hlídka oznámení od operačního oddělení, že v Křimické ulici by se měl na rampě nacházet podchlazený bezdomovec. Po příjezdu strážníků na místo jim dvaačtyřicetiletý muž bez domova sdělil, že se nemůže postavit na nohy. Poté strážníci zjistili, že jeho levá noha je po amputaci a zřejmě silně zanícená. Na pravé noze měl muž známky silných omrzlin.
     Na místo byla přivolána záchranná služba, která muže po prvotním ošetření převezla do FN. 

Muž znečistil toaletu svými exkrementy

     Včera před osmou hodinou ranní, byla hlídka městské policie vyslána do jedné z provozoven McDonald´s, kde se měl nacházet muž, který se zamkl na dámské toaletě a odmítal provozovnu opustit.
     Strážníci, kteří dorazili na místo, zjistili, že přední část toalet je značně znečištěna exkrementy. Poté, co hlídka použila univerzální klíč k odemknutí dveří, spatřila jim známého devětatřicetiletého muže, který byl značně znečištěn, byl z něj cítit alkohol a nebyl schopen postavit se na nohy. Vzhledem k tomu, že měl podlitinu pod pravým okem, byla na místo přivolána záchranná služba, která muže ošetřila, následně rozhodla o převozu na záchytnou stanici.
     Po vystřízlivění se bude opilec za své jednání zpovídat u přestupkové komise.

     Bohužel podobné případy jsou nedílnou součástí každodenní práce strážníků městské policie.

Foto: MP PlzeňBezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.