Video

"Pájo prosím vrať se, máme o tebe strach!" prosí maminka

Již téměř měsíc policisté i rodina usilovně pátrají po Pavlovi Tyšlovi

pátek 12. července 16:52 , aktualizace 17:18

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň


     Již od 19. června o sobě Pavel Tyšl nepodal žádnou zprávu. Jde o mladého studenta z Tachovska, o kterého se bojí rodina i přátelé.
     Hoch byl naposledy spatřen ve středu 19. června kolem půl deváté ráno v blízkosti svého bydliště. Od té doby o sobě nepodal žádnou zprávu a domů nepřišel. 
     Jeho zmizení všechny zaráží, Pavel se totiž nedostavil ani k závěrečné zkoušce učiliště v Tachově, kde se učil na obráběče kovů. Obavy ze zkoušky zajisté důvodem zmizení nebyly, dle spolužáků totiž s prospěchem žádné problémy neměl. Pavel také neměl žádné sebevražedné tendence, alkohol nepožíval a neužíval ani žádné léky.
     "Pavel je trochu introvert, ale vždycky byl pohodový kluk s dobrou náladou. Dokonce se účastnil soutěží Kovo Junior, kde se dostal až do Krajského kola," popsal nám Pavla jeho spolužák a dodal: "Celá třída o něj máme strach a doufáme, že se nám vrátí."

     O pomoc při pátrání nás požádala i Pavlova rodina a zoufalá maminka nám pro něj zaslala vzkaz. "Pájo vrať se prosím domů, nebo se nám alespoň ozvi. Stýská se nám a máme o tebe strach. Máme tě rádi."

Pavel Tyšl

Datum narození 5.6.2000
Pátrání vyhlášeno 20.6.2019
Bydliště - okres Tachov
Státní příslušnost Česká republika

    Pavel Tyšl je vysoký asi 190 cm, hubený, s vlnitými tmavě hnědými vlasy a má hnědé oči. Běžně nosí brýle. Když byl spatřen naposledy, měl na sobě šedé tepláky, podzimní bundu s kapucí khaki barvy a u sebe batoh s červeným motivem.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.