Foto

Čelní střet u Plzně - tři těžce zranění

Za Bílou Horou došlo k velmi vážné nehodě, zasahují zde složky IZS, silnice je uzavřena

sobota 20. července 12:00 , aktualizace 13:24

     Dnes dopoledne před jedenáctou došlo v Plzni za Bílou Horou ve směru na Zruč-Senec k velmi vážné dopravní nehodě. Zhruba v polovině cesty mezi oběma obcemi došlo k čelnímu střetu vozidel Nissan Micra a Škoda Fabia.
     Škoda jela ve směru od Plzně a podle předběžných a zatím oficiálně nepotvrzených informací měla vyjet do protisměru, kde se čelně střetla s protijedoucím Nissan Micra.
     Z místa bylo hlášeno zranění více lidí, takže k nehodě vyrazily všechny záchranné složky. Hasiči museli dvě osoby vyprostit a předat záchranné službě. V Nissanu měl cestovat muž se ženou a ve Škodě muž.
     "Z místa transportujeme asi třicetiletého muže se středně těžkým poraněním do Fakultní nemocnice Plzeň. Dalšího muže ve věku 45 let pak při vědomí, ale ve vážném stavu a asi pětapadesátiletou ženu ve velmi vážném stavu se zajištěnými dýchacími cestami transportujeme také do Fakultní nemocnice Plzeň na Urgentní příjem," uvedla mluvčí záchranné služby.

AKTUALIZACE
     Dle dopravní policie Fabii řídil muž narozený v roce 1990 a Nisan Micra řidička narozená v roce 1975, která vezla ještě spolujezdce. Vozovka je v místě dopravní nehody uzavřena, policisté provádí lokální odklon dopravy po dobu nezbytnou k zajištění a zpracování stop na místě.

Během hodiny došlo u Plzně ještě k druhé, také vážné dopravní nehodě:

Motorkář předjížděl kolonu a střetl se dvěma auty

Motorkář předjížděl kolonu a střetl se dvěma auty

20. 07. 2019, 12:42, aktualizace 20. 07. 2019, 13:25

Další vážnou nehodu šetří policisté u Plzně