Foto

Zadržení celostátně hledaného plynule přešlo do jarního úklidu

Strážníci zkazili obyvatelům stanového městečka celý den

úterý 21. března 18:30 , aktualizace 18:30

Bezdomovci Městská policie

Partner článku – KS Therm


     Místní a osobní znalost prostředí využili včera strážníci při hlídce v Dobřanské ulici v Plzni, kde si ve stanu v místě obývaném bezdomovci všimli muže, o kterém si byli jisti, že je v celostátním pátrání. "Kontrola totožnosti šestatřicetiletého muže podezření strážníků potvrdila, takže muže zajistili a předali přivolaným policistům, kteří si ho převzali k dalším úkonům," uvedla nám mluvčí městské policie.

     Tím ale práce strážníků ve stanovém městečku bezdomovců neskončila, rozhodli se vyřešit i obrovský nepořádek, který bezdomovci v okolí svého ležení způsobili. Strážníci proto zajistili igelitové pytle a nahnali obyvatele osady do jarního úklidu. "Obyvatelé stanového městečka naplnili desítku igelitových pytlů mimo jiné oblečením, plechovkami a dalším odpadem. Odvoz naplněných pytlů poté zajistila firma Čistá Plzeň," dokončila mluvčí.

Foto MP


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.