Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Řidič zasadil cisternu přímo doprostřed kruhového objezdu

Hasiči a specialisté z vyprošťovací a odtahové služby na místě pracovali téměř celý den

Autor: Jana Holá pátek 16. února 14:59 , aktualizace 15:02

Dálnice Nehody


     Dnes před půl šestou ráno došlo na kruhovém objezdu u dálnice D5 vedoucím mimo jiné na Tachov, Planou a Bor ke kuriózní dopravní nehodě, během které cisterna najela na kruhový objezd a zůstala zaseklá jako "ozdoba" na jeho středu.

     Nehoda se naštěstí obešla bez zranění osob, z nákladního vozu ale začaly unikat provozní kapaliny, takže na místo krom policistů museli vyrazit i hasiči. Ti zajistili prostor, provedli protipožární opatření a únik kapalin zlikvidovali.
     "Zlikvidovali jsme únik přibližně čtyř set litrů nafty a dalších sto padesát přečerpali z poškozené nádrže. O události jsme informovali také odbor životního prostředí," uvedl nám tiskový mluvčí hasičů.

     Téměř celý dnešek pak probíhalo přečerpávání nákladu a vyprošťování vozidla, takže musely být uzavřeny sjezdy z dálnice v obou směrech.

    "Řidič narozený v roce 1964 jedoucí s nákladním vozidlem značky Volvo ve směru jízdy od Plané na Bor nepřizpůsobil rychlost jízdy zejména povětrnostním podmínkám a stavu pozemní komunikace a při najíždění na kruhový objezd vyjel s celou jízdní  soupravou na jeho vyvýšenou část, kde zůstal zaklíněný. Při dopravní nehodě nebyl nikdo zraněn a požití alkoholu před jízdou jsme vyloučili provedenou dechovou zkouškou," uvedla nám mluvčí policie.

Remont-car

Moderní multiznačkový autoservis s důrazem na kvalitu služeb a moderním pracovním prostředím Diagnostika Servis | Odtah | Likvidace pojistných událostí | Další služby