Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Video

Cizinci opět využili kašnu jako vanu

Vykoupání v kašně na náměstí Republiky muže vyšlo na čtyři tisíce

25. června 2022 16:15 , aktualizace 17:16

     Kašna Anděl v Plzni na náměstí Republiky se v pátek večer opět stala vanou pro turisty. Tentokrát ji obklopila skupinka mladých mužů, stejně jako v minulém případě Němců, přičemž se dva svlékli, do kašny vlezli a koupali se zde, samozřejmě za velikého nadšení jejich kamarádů.


     Chvíli poté ale po náměstí projížděla hlídka strážníků městské policie, která muže v kašně zaregistrovala a samozřejmě zakročila. Oba muži dostali pokutu dva tisíce korun, kterou na místě zaplatili. „Přestupkové jednání obou cizinců jsme vyřešili na místě v příkazním řízení,“ potvrdila nám mluvčí městské policie. 


O podobném případu jsme informovali i 15. června:

Jacuzzi na náměstí Republiky v Plzni

Muži se svlékli, vlezli do kašny a začali si užívat

     Být nahý na plzeňském náměstí Republiky zřejmě začíná být tradicí. Pouhé dva dny poté, co jsme informovali o třech mužích, kteří po vzoru Discopříběhu přeběhli nazí náměstí, tady máme další případ ze stejného místa.

     Policisté řešila i případ ze soboty, kdy se pět cizinců na náměstí svléklo a použilo kašnu Anděl jako sprchu i jacuzzi, tedy hydromasážní vanu. Podle našich informací šlo o turisty z Německa.

   

     Mluvčí policie nám k tomuto případu uvedla, že na místo vyjeli policisté z Oddělení hlídkové služby, muže z kašny vykázali a věc vyřešili v příkazním řízení, tedy pokutou.


Na tomto náměstí se také stalo:

(Ne)tradiční běh přes plzeňské náměstí

(Ne)tradiční běh přes plzeňské náměstí

(Ne)tradiční běh přes plzeňské náměstí

14. 06. 2022, 08:17

Trojice nahých mužů se po vzoru Discopříběhu pokusila přeběhnout náměstí Republiky