Foto

Útok na holčičku u školy nebyl ojedinělý

POKRAČOVÁNÍ: Děti se před školou servaly tak, že dvě odvezla sanitka

úterý 15. ledna 15:49 , aktualizace 15:51

Napadení

Partner článku – Avalon Wellness

     V pátek jsme informovali o rvačce, ke které došlo po vyučování před Boleveckou základní školou Plzeň na náměstí Odboje 18 v Plzni. Svědek, který nás na rvačku upozornil, uvedl, že šlo o rvačku tří dívek, kdy jedna z nich mimo jiné i kopala dívku ležící na zemi do hlavy. Policisté nám potvrdili, že na místo vyjela hlídka a mohou potvrdit, došlo k napadení mezi třemi nezletilými dívkami, bohužel vzhledem k věku účastníků nemohou poskytovat více informací. Během konfliktu bohužel došlo i ke zranění. Záchranáři potvrdili, že na místě zasahovali také a dvě dívky s lehkými zraněními transportovali do nemocnice. 
     Samozřejmě jsme mluvili i se zástupcem Bolevecké základní školy, který nám potvrdil napadení jejich žákyně žáky jiné školy, ale stejně jako policie nesmí vzhledem k tomu, že jde o děti, podávat více informací.
    Nám se podařilo zjistit, že k napadení došlo pro údajně nevhodný status na Facebooku, policie zatím případ šetří jako přestupek. 

Útoků je víc, proč o tom nepíšete?

     Během víkendu nás kontaktovalo několik čtenářů, někteří nám popsali jak útok probíhal, další uvedli, že nejde o první útok. Dle více svědků, šlo o útok dvou dívek z 31. základní školy, které chodí před Boleveckou základní školu a zde si násilím řeší své spory s místními žáky. "Bylo to tak, že jedna holka napadla tu místní. Dívčina se ale ubránila a tu útočnici srazila na zem. Bohužel jí okamžitě přiběhla na pomoc její kamarádka, také z jednatřicítky a zbili jí obě. Psali jste, že jí kopli do hlavy, to bohužel mohu potvrdit, bylo to do obličeje a ta dívčina je stále nemocná. Ještě byste tam měli doplnit, že tam s těmi holkami byli i stejně staří kluci, ti ji nebili, ale měli z toho zábavu a ty útočnice povzbuzovali," citujeme svědkyni jejíž jméno máme k dispozici.


Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.