Foto

Řidička se lekla protijedoucího vozu a havarovala

Vůz skončil mimo silnici na boku a mladá žena v nemocnici

Autor: Karel Aleš pátek 10. října 20:24 , aktualizace sobota 11. října 09:52

Nehody

Partner článku – Peška - židle a interiéry dneška


     Včera po čtvrté hodině odpoledne došlo u Dobřan k dopravní nehodě, během které osobní vůz vyjel ze silnice a převrátil se na bok.
Z místa bylo hlášeno zranění mladé řidičky, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Dobrovolní hasiči z Dobřan i jejich profesionální kolegové z Přeštic zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali ženu narozenou v roce 2002. 

     Podle informací z místa řidička uvedla, že se lekla protijedoucího vozu, který objížděl chodce, a strhla řízení.

     "Řidička vozu Hyundai jela od Dobřan na Šlovice, při průjezdu levotočivou zatáčkou nezvládla řízení a havarovala do příkopu," doplnila nám informace mluvčí policie s tím, že policisté u řidičky vyloučili požití alkoholu dechovou zkouškou.

Foto Hasiči

Peška - židle a interiéry dneška

Vyrábíme ergonomické židle a nábytek světové úrovně. Při vývoji zdravotních balančních židlí jsme oslovili i odborníky ze Západočeské univerzity Designové studio PEŠKA Vám pomůže s řešením celého prostoru. Vybavíme obývací pokoje, pracovny, kanceláře, jednací místnosti, recepce, čekárny i prodejny