Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Auto skončilo v poli

K dnešní dopolední dopravní nehodě vyjely všechny záchranné složky

Autor: Petr Novák čtvrtek 11. dubna 09:48 , aktualizace 12:16

Nehody

Partner článku – www.rb.cz


     Dnes před devátou hodinou dopoledne došlo na silnici II/605 mezi Bdeněvsí a Úlicemi u odbočky na Plešnice k dopravní nehodě, během které ze silnice vyjelo a do pole havarovalo osobní vozidlo Škoda.

     Z místa bylo hlášeno zranění, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali dvě osoby. Transport do nemocnice však vyžadoval jen jeden pacient.

     "Záchranáři z místa transportovali muže narozeného v roce 1973 s lehčími zraněními do Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla nám mluvčí záchranářů.

     Okolnosti nehody na místě šetří policisté, jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici.

Aktualizace:

     "Řidič narozený v roce 1985 jel s vozidlem Škoda Fabia od Bdeněvsi na Úlice a vzhledem k technickému stavu vozidla, kdy mu za jízdy upadlo kolo, havaroval do pravého silničního příkopu. Spolujedoucí z vozidla byl převezen k lékařskému ošetření. Dechová zkouška u řidiče byla negativní. Veškerými okolnostmi dopravní nehody se zabývají policisté z územního odboru Plzeň venkov," doplnila tisková mluvčí policie.

Foto Hasiči


www.rb.cz

Jsme tu pro ty, kteří potřebují pomoci vytvořit funkční ledovací kampaň či služby call centra. K tomu využíváme naše weby s celkovou návštěvností 4 000 000 uživatelů a služby profesionálního call centra s databází více než 500 000 živých kontaktů. A to vše Vám může být k dispozici. Poptejte nás!