Foto

Vážná dopravní nehoda u sjezdu z dálnice D5 u Sulkova

Záchranáři převzali celkem čtyři dospělé osoby a jedno dítě

Autor: Jana Holá neděle 7. července 20:59 , aktualizace pondělí 8. července 09:27

Doprava Nehody


      Dnes po osmé večer došlo na sjezdu z dálnice D5 v Plzni u Sulkova k dopravní nehodě, během které se střetla dvě osobní auta.

      Z místa bylo hlášeno zranění více lidí, takže k nehodě okamžitě vyjeli záchranáři, policisté i hasiči.

     "Celkem tři výjezdové skupiny záchranářů, jedna lékařská výjezdová skupina, včetně inspektora provozu společně zasahovaly u dopravní nehody dvou osobních vozů. Na místě jsme ošetřili celkem čtyři dospělé osoby a jedno dítě.
     Žena narozená v roce 1987 byla společně s dítětem transportována s lehkým zraněním na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín. Do téže nemocnice byli transportováni i dva muži narození v letech 1960 a 1986 se středně těžkým poraněním.
      Muž narozený v roce 1978 byl se středně těžkým poraněním transportován do Fakultní nemocnice Plzeň Bory,"
uvedl nám mluvčí záchranářů.

     Hasiči mezitím zajistili prostor nehody, provedli protipožární opatření a pomocí sorbentu zlikvidovali uniklé provozní kapaliny.

     Podle informací z místa k dopravní nehodě došlo tak, že vozidlo Mazda, které řídil ukrajinský řidič narozený v roce 1986, sjíždělo z dálnice a odbočovalo na Plzeň, přičemž nedalo přednost vozidlu Opel jedoucímu od Plzně, které řídil muž narozený v roce 1978.

     Článek doplníme o zprávu policie hned, jakmile bude k dispozici, zatím můžeme uvést pouze to, že oba řidiči měli test na přítomnost alkoholu negativní.

 

HC Škoda Plzeň

HC Škoda Plzeň je český extraligový klub, mistr ligy ze sezóny 2012/2013, který byl založen v roce 1929.