Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Dva vozy po střetu skončily ve svodidlech

Při dnešní ranní dopravní nehodě byli zraněni dva lidé

Autor: Karel Aleš pondělí 10. června 08:26 , aktualizace 09:51

Nehody

Partner článku – G.O.A.T.

     Dnes před sedmou hodinou ráno došlo mezi Plzní - Výsluním a Liticemi k dopravní nehodě, během které se střetl Volkswagen Golf a Škoda Fabia.

     Z místa bylo hlášeno zranění muže a ženy, takže k nehodě okamžitě vyjeli záchranáři, policisté i hasiči. Hasiči zajistili prostor nehody a provedli protipožární opatření, zatímco záchranáři si oba zraněné převzali do péče a po ošetření na místě.

     "Zraněného muže narozeného v roce 1995 transportovali s lehkým zraněním do Fakultní nemocnice Plzeň Bory. Ženu narozenou v roce 1970 jsme transportovali na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň se středně těžkým zraněním," uvedla tisková mluvčí záchranářů. 

     "Dle zjištěných skutečností řidič narozený v roce 1995 jel s vozem Škoda Fabia po silnici I/27 od Dobřan na Plzeň a na křižovatce na sjezdu na Výsluní nedal přednost vozidlu VW Golf řidičky narozené v roce 1970 jedoucímu po Klatovské. Vlivem střetu byla obě vozidla odražena do svodidel. Alkohol u řidiče i řidičky na místě vyloučen dechovými zkouškami, policie se dále nehodou dále zabývá," doplnila tisková mluvčí policie.

Foto HZS


G.O.A.T.

Naše realitní kancelář je tady, abychom vám pomohli uskutečnit vaše sny o novém bydlení. S mnohaletými zkušenostmi na trhu s nemovitostmi jsme se stali spolehlivým partnerem pro prodej, pronájem a správou nemovitosti.