Dnes po desáté hodině večer došlo na mostě generála Pattona ve směru na Lochotín krátce po sobě hned ke dvěma dopravním nehodám.
K první nehodě došlo na nájezdu na most, když se vietnamský řidič Volkswagenu Sharan, odbočující z Palackého náměstí vlevo, nedržel ve svém jízdním pruhu a bočně narazil na souběžně jedoucího vozu taxi, jedoucího v pravém pruhu.
Řidiči obou vozů zastavili v pravém pruhu, aby nehodu vyřešili, řidič Sharanu, který zastavil jako druhý, však podle informací z místa nezapnul výstražná světla. Zřejmě proto jeho vůz přehlédl řidič Škody Octavia, který do stojícího Volkswagenu zezadu narazil a odhodil ho až na vůz taxi.
Při ani jedné z nehod se naštěstí nikomu z účastníků nic nestalo, nehoda blokuje pravý jízdní pruh a šetří jí policisté.
Foto
Do aut dvou řidičů řešících nehodu narazil další vůz
Střet tří vozu blokuje dopravu na mostě generála Pattona
Neznámý řidič srazil ženu na přechodu pro chodce a z místa bez poskytnutí pomoci zbaběle ujel
Střet osobních vozů na ústí mostu přes řeku
Střet tří vozidel, na místě zasahují všechny záchranné složky
Jednou ranou pět aut
Další nehoda silně opilého cizince v Plzni
Dopravní nehoda na silnici z Plzně na Záluží






