Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Střet auta s kamionem na Rokycanské třídě

Jedna zraněná žena a dopravní nehoda komplikuje dopravu

Autor: Jana Holá středa 15. května 13:36 , aktualizace 13:47

Doprava Nehody

Partner článku – Express servis


     Dnes před jednou hodinou odpoledne došlo na Rokycanské třídě v Plzni na křižovatce u nákupního centra Tesco k dopravní nehodě, během které se střetl osobní vůz BMW a kamion Scania.

     Z místa bylo hlášeno zranění řidičky BMW, takže k nehodě okamžitě vyjeli záchranáři, policisté i hasiči.

     Zraněnou ženu si do péče převzali záchranáři a po ošetření na místě ji transportovali do nemocnice. Hasiči mezitím zajistili prostor události a provedli protipožární opatření. 

     Podle informací z místa k dopravní nehodě došlo tak, že řidič kamionu jedoucí po Rokycanské směrem do centra nedobrzdil na červený signál stůj a vjel do křižovatky, kde se pod jeho návěs dostal vůz BMW řidičky vyjíždějící od nákupního centra Tesco na zelenou.

     Okolnosti nehody na místě šetří policisté, zatím je možné pouze uvést, že u řidiče i řidičky policisté ještě na místě vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami.

     Nehoda komplikuje dopravu na Rokycanské třídě ve směru do centra, provoz je veden jedním pruhem.


 


Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.