Foto

Řidička podlehla zraněním utrpěným při nehodě

Od vážné dopravní nehody transportovali ženu v bezvědomí, boj o život ale prohrála

20. září 2021 13:43 , aktualizace 13:43

Nehody Smrt

     Minulý týden jsme informovali o vážné dopravní nehodě, ke které došlo ve čtvrtek odpoledne v Druztové. Z místa nehody byla záchranáři do Fakultní nemocnice Plzeň transportována řidička narozená v roce 1944, která při střetu vozů utrpěla vážná zranění. Žena byla v době transportu v bezvědomí a bylo třeba zajistit její dýchací cesty. Přes veškerou snahu zasahujících i následně lékařů v nemocnici se bohužel nepodařilo ženu zachránit a utrpěným zraněním bohužel podlehla.  

Původní článek:

     Ve čtvrtek 16. září odpoledne chvilku po čtvrté hodině došlo u Druztové ve směru na Dolany k velmi vážné dopravní nehodě. Z místa bylo hlášeno zranění několika osob, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.  "Na místě se nacházely dvě zraněné osoby, žena narozená v roce 1944 a muž v roce 1982. Muž utrpěl lehčí zranění a byl transportován na Akutní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín. Žena ale utrpěla těžká zranění, byla v bezvědomí a museli jsme ji se zajištěnými dýchacími cestami transportovat na Emergency téže nemocnice," uvedli nám záchranáři. 

     "Žena narozená v roce 1944 jela s vozem Škoda Fabia ve směru od Dolan na Zruč a na křižovatce při odbočování vlevo na obec Druztová nedala přednost vozidlu Citroen C5, které řídil muž narozený v roce 1982 a tak došlo ke střetu vozidel. Citroen pak byl ještě odražený na zaparkovanou Škodu Octavia. U řidiče Citroenu bylo možno provést test na přítomnost alkoholu a ten byl negativní. U ženy jsme ho z důvodu jejích zranění provést nemohli a byl nařízen odběr krve. Dopravní nehodu dále šetří policisté," popsala nehodu mluvčí policie.