Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Auto se po střetu převrátilo mimo silnici

Při nehodě byli zraněni dva lidé, jednoho museli vyprošťovat hasiči

Autor: Petr Novák úterý 11. června 08:36 , aktualizace 10:21

Nehody

Partner článku – Ski klinovec


     Dnes krátce po půl sedmé ráno došlo v Nýrsku nedaleko čerpací stanice OMV k dopravní nehodě, během které se střetlo osobní vozidlo s dodávkou s přívěsným vozíkem. Nárazem bylo navíc osobní vozidlo odmrštěno mimo vozovku, kde se převrátilo na střechu.

     Z místa bylo hlášeno zranění dvou osob, takže k nehodě okamžitě vyjeli záchranáři, policisté i hasiči. Hasiči bez použití hydraulických nástrojů vyprostili osobu z převráceného vozu, zajistili prostor nehody a provedli protipožární opatření. Oba zraněné si poté do péče převzali záchranáři.

     "Muže narozeného v roce 1966 a ženu narozenou v roce 1963 jsme transportovali s lehčími zraněními do nemocnice v Klatovech," uvedla nám mluvčí záchranářů.

     "Řidič vozidla Volkswagen Transporter narozený v roce 1966 jel po silnici od kruhového objezdu směrem na Klatovy, na konci Nýrska odbočoval vlevo k čerpací stanici, a to v době, kdy již byl předjížděn vozidlem Seat řidičky narozené v roce 1963. Došlo ke střetu, po kterém skončilo osobní vozidlo Seat v příkopu na střeše. Oba účastníci dopravní nehody se podrobili dechovým zkouškám na alkohol, které byly negativní. Celková výše škody byla vyčíslena na 200 tisíc korun," popsala tisková mluvčí policie.

Foto HZS

Ski klinovec

Největší lyžařsky propojený areál v ČR. Přes 31 km sjezdovek všech obtížností. 5 lanovek z toho 3 s oranžovou bublinou. Luxusní večerní lyžování na modré sjezdovce dlouhé 1,5km a s nejnovější lanovkou s vyhřívanými sedadly. Lyžařská škola s dětským parkem s posuvnými pásy v Jáchymově.