Video

Opilý devatenáctiletý řidič se učil driftovat

Mnoho lidí dnes v noci ve Skvrňanech probudily zvuky kvílejících pneumatik

10. dubna 2020 20:00 , aktualizace 20:25

Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     V noci na dnešek po půlnoci probudily mnoho lidí ve Skvrňanech zvuky kvílejících pneumatik. Překvapení lidé pak z oken mohli vidět, jak se ulicemi řítí tmavé vozidlo značky Peugeot. Vůz jezdil velmi vysokou rychlostí mimo jiné protisměrem, po tramvajovém pásu, řidič se pokoušel i driftovat a jezdil nesmyslně Vojanovo, Pecháčkovo, Lábkovo či ulicí Terezie Brzkové stále do kruhu.
  
     Lidé samozřejmě informovali policii, ta neprodleně vyjela na místo a začala po vozidle pátrat. Policisté vozidlo později spatřili v ulici Karla Štainera právě v okamžiku, kdy zastavilo a z něj vyběhli dva mladíci. Policisté oba dva dopadli a zjistili, že vozidlo řídil teprve o devatenáctiletý řidič, který vezl dvaadvacetiletého spolujezdce. Dle mluvčí policie řidič poté nadýchal 1,32 promile alkoholu.

 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.