Aktuálně Foto

Dárek pro maminku je díky Vám zpět. Děkuji!

Majitelka i policie pátrali po velmi výrazném elektrokole

čtvrtek 10. ledna 19:02 , aktualizace 19:06

Krádež

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

Do redakce nám přišla prosba o pomoc při pátrání po odcizeném dárku pro maminku čtenářky.

"Dobrý den,
     moc bych Vás chtěla poprosit o pomoc o zveřejnění případu krádeže, kdy nám bylo v noci na dnešek, mezi půl devátou večer a půl osmou ráno, z garáže v Klostermannově ulici v Plzni na Borech odcizeno horské elektrokolo CUBE Reaction PRO 500(2016), 29”, 17”.
     Ztráta mě velice mrzí, protože jsem elektro zakoupila jako dárek k narozeninám mé mamince. Prosím o pomoc, kdyby někdo kolo viděl, nebo věděl, kde se nachází, ať mne prosím kontaktuje na telefonním čísle ... nebo upozorní policii na lince 158. Odměna za nalezení kola je 5,000 korun.
                                                                         Děkuji moc Mirka."

     Majitelku telefonicky kontaktoval náš čtenář, který její ukradené kolo zahlédl pár hodin po vydání schované v křoví nedaleko tábořiště bezdomovců v Plzni na Borech. "Jen chvíli po vydání článku na Vašem webu mi volal pán, že kolo viděl pohozené v lesíku vedle Fakultní nemocnice na Borech. Rychle jsem tam běžela a kolo jsem tam opravdu našla. Chci pánovi strašně moc poděkovat a Vaší redakci také, ten článek moc pomohl, pán o kole četl právě u Vás. Je vidět, že Vaše zpravodajství má opravdu smysl a je vážně prospěšné. Ještě jednou děkuji!

Foto: šťastná majitelka

Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.