Aktuálně Foto Video

Fb Plzeňáci: „Nejsem deeler takze debilbi komenty si nechte!“

Neuvěřitelně hloupý dealer začal přímo na Facebooku nabízet trávu

21. dubna 2017 20:28 , aktualizace sobota 22. dubna 13:32

Drogy

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     Neuvěřitelně hloupý a začínající dealer drog sám sebe policii naservíroval doslova v dárkovém balení.
     Tento mladík totiž dnes odpoledne v největší diskuzní skupině Fb Plzeňáci, která má více než třicet tisíc členů, zcela veřejně nabízel k prodeji marihuanu. „Lidi nechcete někdo weed potrrbuju se toho zbavit proto 150 kc g Ps nejsem deeler takze debilbi komenty si nechte kdo by mel zajel piste,“ zněla doslova jeho obchodní nabídka.
     Netušíme kolik zde našel skutečných zájemců o „matro“, spíše ale vzbudil veřejný posměch a také prognózy brzkého shledání s plzeňskými kriminalisty, což se zanedlouho také samozřejmě stalo.

     Mladíček si v domnění svého „prvního velkého drogového bussinesu“ tak smluvil schůzku s policistou v utajení a v doprovodu kamaráda vyrazil obchodovat.
     Domluvený prodej měl proběhnout u čerpací stanice Pap-Oil u konečné tramvaje číslo 4 na Košutce, kde policistovi v civilu oba chlapci drogu předali a již se asi těšili, co s penězi udělají. Samozřejmě také nešlo jen o uváděný gram, ale daleko vyšší množství sušiny.
     Následně byli oba mladíci bleskurychle zadrženi policisty a hoši tak místo očekávaného výdělku skončili v poutech. 

     Zkušené policisty na místě však musely překvapit dvě věci, jednak jak hloupě se oba prozradili a pak také to, že jednoho z nich na místo doprovodila i maminka. Na místo totiž v krátké době dorazila i žena, která se představila jako matka jednoho ze zajištěných a žádala vysvětlení, co se zde děje.

     „Můžeme potvrdit, že jsme zajistili 20letého mladíka z Karlovarska, který přes sociální síť nabízel k prodeji drogu. Policisté mladíka na místě zajistili a již také zahájili úkony trestního řízení pro přečin Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, kdy muži v případě pravomocného odsouzení hrozí až pět let,“ uvedla k případu mluvčí policie.


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.