Foto

Déšť přinesl řadu nehod včetně hromadné

Řidiči evidentně opět podcenili počasí a bouralo se na více místech

14. července 2016 12:31 , aktualizace 12:31

Nehody

Během pouhé hodiny jsme zaznamenali řadu nehod.


Mezi Plzní a Nepomukem, v zatáčkách u rybníka asi dva kilometry od Nepomuku, došlo k hromadné nehodě čtyř vozů. Zasahovaly zde všechny složky IZS a nehoda si vyžádala jednoho zraněného, kterého záchranáři transportovali do nemocnice.


V Holoubkově se střetl před druhou hodinou autobus s osobním vozem a k nehodě došlo shodou okolností také na břehu rybníka. Nehoda je naštěstí bez zranění osob.


Jen o deset minut později, vlivem nepřizpůsobení rychlosti, havarovalo osobní vozidlo do svodidel na sjezdu z dálnice D5 u Ejpovic.


Od Plzně – Skvrňan až do Tlučné likvidují hasiči naftu ze silnice. Doprava není zastavena, ale hasiči upozorňují řidiče, že povrch vozovky je velmi kluzký, a žádají, aby místem projížděli pomalu a opatrně.


Foto: Nehoda u Nepomuku