Foto

"Já spolykal spoustu prášků a zapil je vodkou!"

Silně opilý a nožem ozbrojený muž se přišel strážníkům svěřit, že se chce zabít

středa 21. září 14:01 , aktualizace 16:59

Alkohol Městská policie Sebevraždy

Partner článku – KS Therm

     Opravdu neobvyklou návštěvu měli v sobotu před polednem strážníci na služebně městské policie v Plzni na Borech.
     "Na borskou služebnu se dostavil muž, jenž se strážníkem mluvil velmi nesrozumitelně a z jeho dechu byl silně cítit alkohol. Po chvíli se muži podařilo strážníkovi sdělit, že již nechce žít a spolykal velkou skleničku prášků, kterou zapil vínem a vodkou," popsala tisková mluvčí strážníků.

      Strážník v obavě o mužův život pochopitelně okamžitě vytočil tísňovou linku 155, kde mu operátor záchranářů poradil, aby muž vypil sklenici slané vody a vyvolal si tak zvracení. To ale sedmatřicetiletý muž odmítl.
      Celá situace se pak ještě zkomplikovala, když se strážník snažil s mužem udržet do příjezdu záchranářů hovor. "Na otázku, zda má u sebe nějakou zbraň, vytáhl pomalu z rukávu bundy kuchyňský nůž," uvedla mluvčí strážníků s tím, že muž naštěstí nůž po výzvě odevzdal.

      "Následnou dechovou zkouškou byla muži naměřena hodnota 2,8 promile alkoholu. Na místo se dostavila zdravotnická záchranná služba a muže si převzala k dalšímu ošetření," doplnila mluvčí strážníků s tím, že za asistence policistů, kteří si celou věc převzali k šetření, byl muž převezen na Urgentní příjem Fakultní nemocnice.  

Foto MP

KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.