Foto

Jeden bezdomovec zraněný, druhý v celostátním pátrání

Krvácejícího muže našli na parkovišti, druhého v opuštěné garáži

pátek 10. července 14:53 , aktualizace 15:37

Bezdomovci Městská policie Záchranáři

Partner článku – Alfa Tactical

     Dnes čtyřicet minut po půlnoci přijalo operační oddělení městské policie oznámení, že v Lochotínské ulici v Plzni leží krvácející bezdomovec.
     Když strážníci dorazili na místo, čekali je dva oznamovatelé, kteří shodně uvedli, že viděli zraněného bezdomovce, motajícího se ve vozovce a poté ho našli ležet na parkovišti u obchodního centra Kaufland. "Strážníci u ležícího muže provizorně ošetřili tržnou ránu na pravé straně čela. Ačkoliv byl muž zmatený, tak s hlídkou spolupracoval a strážníkům si stěžoval na bolesti hlavy i zimu," popsala tisková mluvčí strážníků.
     Pro pětačtyřicetiletého muže následně přijela Zdravotnická záchranná služba a převezla jej k dalšímu vyšetření do nemocnice. 

     V osm hodin ráno prováděla hlídka strážníků ze stanice Územně strážní služby kontrolu asociálních osob v Libušínské ulici. Zde se zdržoval i čtyřiatřicetiletý muž, který je strážníkům dobře znám a o kterém věděli, že je v pátrání, což potvrdila i následná lustrace. Strážníci proto muže z Plzeňska zajistili a převezli na obvodní oddělení policie, kde si jej policisté převzali k dalším úkonům.

Foto MP

 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.