Foto

Když ti extáze nesedne, chuť na sex nezastavíš!

Nafrčený mladíček zuřivě onanoval na ulici i před strážníky

19. února 2018 11:38 , aktualizace 11:55

     Pořádný rozruch způsobil v sobotu ráno v centru Plzně mladý muž se staženými kalhotami. Po příjezdu hlídky byl opřený o stěnu domu v Martinské ulici a pod kostkovanými trenýrkami si rukou dělal dobře.

     Mladík si sice kalhoty na výzvu hlídky neochotně natáhl, ale jeho další chování ukázalo, že slupl nějakou vysoce chutnou chemickou mňamku. Na otázku, kde má doklady, totiž odpověděl: „Protože to byla párty, doklady mám tam.“
     Mladý muž také působil dost dezorientovaně, imaginárně předkládal strážníkům doklady, cenil na ně zuby, olizoval se a stále na místě přešlapoval.

     Strážníci tedy raději pro posouzení chlapcova zdravotního stavu na místo přivolali záchrannou službu. Ukázalo se, že za jeho jednáním budou stát kromě alkoholu, také drogy, konkrétně požití extáze. Pak se také dobrovolně podrobil dechové zkoušce, při které byla zjištěna hladina alkoholu 1,35 promile.

     Vzhledem k nevyzpytatelnému jednání mladého muže a mrazivým ranním teplotám které panovaly, bylo rozhodnuto o jeho  převozu na záchytku. To však zkomplikovalo jeho další jednání, neboť opakovaně nadával jako špaček a odmítal nastoupit do vozu, strážníci proto museli použít donucovací prostředky. 

Foto: MP Plzeň