Foto

Na muže byl vydán příkaz zatčení kvůli loupeži

Kriminalisté pátrají po Tomáši Bujtárovi

čtvrtek 16. března 14:18 , aktualizace 15:11

Loupež Pátrání

Partner článku – Alfa Tactical

     Kriminalisté již delší dobu pátrají po třicetiletém muži, na kterého vydal Okresní soud v Sokolově příkaz k zatčení ve věci loupeže a výtržnictví. 

     Tomáše Bujtára policisté viní, že na začátku loňského roku před obchodním domem v Sokolově oslovil sedmnáctiletého mladíka, kterého znal, po chvíli po něm požadoval finanční prostředky a následně mu začal vyhrožovat fyzickým napadením v případě, že mu peníze nedá.
     Když se mladík snažil z místa utéct, povalil ho Bujtár na zem a začal ho bít pěstí do hlavy, načež mu z kapsy bundy odcizil peníze.
     Napadený mladík při útoku utrpěl zranění, které mu muselo být ošetřeno v nemocnici.

Tomáš Bujtár

Datum narození 28.6.1992
Pátrání vyhlášeno 28.12.2022
Bydliště - okres Sokolov
Státní příslušnost Česká republika 

     Tomáš Bujtár je vysoký 174 až 177 centimetrů, hubené postavy, má hnědé oči rovné hnědočerné vlasy i vlnité prořídlé vousy na strniště.

     V případě jakýchkoliv informací k hledanému muži volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.