Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Kriminalisté stále neznají totožnost muže sraženého vlakem - poznáte ho?

Policie se znovu obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při identifikaci muže, který si lehl před rozjetý vlak

1. prosince 2023 10:23 , aktualizace 19:53

Pátrání Policie Sebevraždy Smrt Železniční nehoda


      Kriminalisté stále pátrají po totožnosti vlakem sraženého muže, který měl v pondělí 13. listopadu letošního roku podle strojvedoucího stát na kolejích a když uviděl přijíždět vlak, tak si měl na koleje lehnout, načež došlo ke srážce.

      Kriminalisté provedli v Oloví a okolí řadu šetření, a to jak mezi místními obyvateli, tak i v řadě společností a firem, ale bohužel zemřelého muže nikdo nepoznal. Muž dosud neznámé totožnosti u sebe neměl žádné osobní doklady ani žádné jízdenky z vlaku či autobusu, které by ho spojovaly s nějakým místem či osobou.

      Muž tak mohl do Oloví či blízkého okolí přicestovat za prací a sebevraždu spáchat ještě dřív, než se stihl s někým seznámit. Další variantou je to, že muž tímto místem pouze projížděl a v Oloví mohl mít takzvanou mezizastávku. Mohlo jít také o cizince, který se do Oloví dostal úplnou náhodou.

      Vzhledem k tomu, že se kriminalistům dosud nepodařilo získat informace, které by vedly ke zjištění totožnosti, tak opětovně žádáme širokou veřejnost o spolupráci. Pokud vlakem sraženého muže poznáte na fotografii, obraťte se, prosím, neprodleně na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo tísňovou linku 158.


O případu jsme již informovali v článku:

Kriminalisté zjišťují totožnost muže sraženého vlakem, poznáte jeho věci?

      V noci z neděle na pondělí 13. listopadu kolem půl páté došlo na železniční trati poblíž Oloví na Sokolovsku ke střetu vlaku jedoucího ve směru z Oloví na Hřebeny s mužem ležícím v kolejišti. Muž pochopitelně utrpěl zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehl.

      Policistům se zemřelého dosud nepodařilo identifikovat, a proto se s žádostí o pomoc obracejí na veřejnost, zda někdo muže dosud neznámé totožnosti dle přiložených fotografií jeho oblečení nepozná či nepohřešuje.

      "Muž dosud neznámé totožnosti měl na sobě šedou bundu značky Southern, šedý svetr s černými a bílými pruhy a červeným logem značky Southern Territory, modré tričko značky Identic, šedé kalhoty značky HM s černým páskem, červené trenky a tmavě modré ponožky. Muž měl na levé ruce, konkrétně na hřbetu u palce, menší tetování ve tvaru srdce," popsal zemřelého tiskový mluvčí policie.

      Jakékoliv informace, které kriminalistům pomohou při zjištění totožnosti muže, je možné předávat prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.

Foto PČR