Mejdan za všechny prachy... a to doslova!

Spánek na barové židličce za třicet a schrupnutí na lavičce dokonce za čtyřicet tisíc plus pořádně naštvaní rodiče

úterý 27. září 12:58 , aktualizace 13:55

Alkohol Krádež

Partner článku – Mraknet

Spánek na barové židličce vyšel na třicet tisíc

      Hodně draho vyšlo popíjení drinků v sobotu v noci pětatřicetiletého muže z Plzně. Kolem druhé hodiny ráno totiž usnul na židli před výherním automatem v jednom z plzeňských barů. Toho využil dosud neznámý pachatel a z kapsy bundy mu odcizil finanční hotovost ve výši téměř třicet tisíc korun.
     Mluvčí policie k tomuto případu uvedla, že policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež a případem se nadále zabývají.

Spánek na lavičce stál dokonce čtyřicet tisíc

    Na pořádný mejdan asi dlouho nezapomene ani další mladík z Plzně a jeho rodiče. V neděli se totiž v brzkých ranních hodinách velmi moc společensky unavený mladý muž uvelebil na lavičce na tramvajové zastávce v aleji Svobody v Plzni a usnul.

    Spícího mladíka si vyhlédl a jeho opilosti využil dosud neznámý a evidentně i velice drzý pachatel, který ho okradl. "Poškozenému z kapsy odcizil mobilní telefon, značkový zapalovač, peněženku s doklady a s finanční hotovostí a klíče od bytu," popsala nám mluvčí policie s tím, že zloděj si nezapomněl dokonce vzít ani klobouk, který měl spící muž na hlavě.

     Co ale následovalo dál, překvapilo i zkušené policisty. Zloděj si z dokladů okradeného mladíka zjistil kde bydlí a s jeho klíči vyrazil k němu domů. "Zloděj neváhal použít odcizené klíče k odemčení bytu, ze kterého si odnesl dva fotoaparáty a značková sluchátka. V bytě v tu chvíli ale spali rodiče poškozeného mladého muže, kteří zloděje vyrušili. Ten poté z místa utekl," dokončila mluvčí policie s tím, že pachatel způsobil škodu přes čtyřicet tisíc korun. 

     Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež a přečinu porušování domovní svobody a po drzém pachateli samozřejmě pátrají. 

Foto ilustrační
Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.