Foto Video

Muž znásilnil nemocnou dívku ve spánku, chytili ho přímo při sexu

Mejdan party kamarádů byl ukončen zásahem policistů

7. března 2018 13:54 , aktualizace pondělí 9. dubna 08:33

     Na noc ze soboty na neděli 4. března zřejmě do konce života nezapomene mladá dívka, ve spánku jí totiž měl znásilnit její kamarád.

     Vše se stalo během večírku v Puškinově ulici v Plzni a k čemu v bytě v druhém patře přesně došlo nám popsal jeden z účastníků. „Pili jsme a bavili jsme se, jedna kamarádka byla ale nemocná, brala prášky a tak jí alkohol vůbec nesedl. Šli jsme tedy s ní na záchod, tam zvracela a pak jsme ji uložili do pokoje, aby se vyspala,“ vyprávěl nám mladý muž a pokračoval, že se všichni dobře bavili a byla skvělá nálada.
     Muž nám dál vysvětlil, že večírku se účastnili jak Češi, tak i cizinci a všichni se znají z továrny, kde pracují. On sám je Slovák, kamarádka, které se udělalo špatně a pak byla znásilněná je dle tohoto muže Češka, ale večírku se účastnili i lidé dalších národností.
     Po nějaké době si všimli, že se čtyřiatřicetiletý muž, mělo jít o Slováka, někam ztratil. „Šli jsme ho tedy po bytě hledat, nikde nebyl, tak jsme se podívali i k té dívce do pokoje, otevřeli jsme dveře a on na ní ležel se staženými kalhotami a dělal jí to. Hned jsme ho z ní stáhli, odvedli ho od ní, zavolali jsme policii a toho muže jim předali,“ popsal nám svědek.

     Policisté nám potvrdili, že ve věci již zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvláště závažného zločinu znásilnění, ale čeká je ještě složité rozplétání veškerých okolností tohoto případu.

Na fotografiích je podezřelý muž bezprostředně po zadržení