Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Muž vstoupil přímo před nákladní auto

Dopravní nehoda, při které byl zraněn chodec, komplikuje provoz v centru Plzně

28. listopadu 2023 10:09 , aktualizace 10:15

Doprava Hasiči Nehody Policie Záchranáři

Partner článku – Express servis


    Dnes před devátou hodinou dopoledne došlo v ulici U Prazdroje v Plzni přímo u nákupního centra k dopravní nehodě, při které nákladní vůz Iveco srazil chodce.

    Podle informací z místa řidiči nákladního vozu jedoucímu směrem od centra náhle z pravé strany před vozidlo vstoupil muž, na což řidič neměl šanci stačit zareagovat. Následně došlo ke střetu pravého zrcátka s chodcem, kterého náraz srazil na zem s krvácivým zraněním hlavy.

    Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a poskytli zraněnému předlékařskou pomoc, přičemž mu byl nasazen krční límec a pacient byl umístěn do vakuové matrace. Poté si již muže převzali do péče záchranáři, kteří ho po ošetření na místě transportovali do nemocnice.
    "Dvaatřicetiletého muže jsme při vědomí transportovali na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín k vyloučení vnitřních a skrytých zranění," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů. 

    Policisté u řidiče vozidla vyloučili požití alkoholu dechovou zkouškou, u chodce nebylo vzhledem ke zranění její provedení možné a bude proto nařízen odběr krve v nemocnici. Okolnosti nehody policisté dále šetří.

    Místo nehody je průjezdné levým jízdním pruhem, provoz by měl být plně obnoven kolem půl jedenácté. 


Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.