Foto

Muž zemřel, žena přežila

Vlak dnes odpoledne smetl osobní vůz z přejezdu

neděle 14. dubna 16:25 , aktualizace 17:50

Partner článku – Prestol Holding

     Dnes odpoledne kolem půl čtvrté smetl osobní vlak Os 17515 v Klatovech Lubech z železničního přejezdu osobní automobil. Z místa bylo hlášeno, že v autě cestovaly dvě osoby a budou zcela jistě vážně zraněni, takže na místo okamžitě vyrazily všechny záchranné složky a z Líní vzlétl vrtulník LZS. 

     Na místě se ukázalo, že ve vozidle cestoval muž se ženou. Záchranáři uvedli, že z této železniční nehody letecky transportovali ženu středního věku při vědomí, ale se středně těžkými zraněními na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín.
     Bohužel zároveň ale museli záchranáři uvést, že přes veškerou snahu všech zhruba stejně starý muž svým zraněním na místě podlehl.
     Místo je uzavřeno, provoz na trati zastaven a vyšetřování převzali kriminalisté. "Na místě došlo ke střetu vlaku s osobním automobilem Fiat s vlakem. Následkem střetu řidič osobního vozu narozený v roce 1982 utrpěl zranění, kterým podlehl, spolujezdkyně narozená v roce 1987 byla letecky transportována do nemocnice. Dle prvotního zjištění neměl řidič respektovat signalizační zařízení," uvedla mluvčí policie s tím, že oba byli cizinci a dle našich informací z Ukrajiny.


 


Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost