Foto Video

Na mladou motorkářku najelo auto a usmrtilo ji

Tělo mrtvé dívky zůstalo zaklíněné pod vozem, řidička tragédii nemohla zabránit

14. července 2019 14:08 , aktualizace 14:08

Nehody Smrt


     V noci na dnešek kolem jedenácté hodiny došlo na hlavním tahu z Plzně na Most, u odbočky na Horní Břízu, k tragické dopravní nehodě.
     Od Plas jel na motocyklu Suzuki motorkář narozený v roce 1987 a vezl dívku narozenou v roce 1996. Dle stop na místě jel motocyklista vysokou rychlostí, nezvládl průjezd zatáčkou, motorku položil na bok a stroj, muž i žena klouzali dál po silnici. Muž a motocykl klouzali v pravém jízdním pruhu, kdežto žena v levém.
     V té chvíli od Plzně přijížděla Škoda Octavia řízená ženou narozenou v roce 1968, která vezla ve voze ještě muže. Žena dle všeho neměla sebemenší šanci nehodě zabránit a najela na tělo motorkářky, které klouzalo proti ní. Tělo dívky se pod vozem zaklínilo, takže vůz do zastavení pokračoval v jízdě i s tělem vespod.
     Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky, ale mladé motorkářce se již pomoci nedalo a lékař záchranné služby musel konstatovat její úmrtí. Řidiče motocyklu narozeného v roce 1987 záchranáři transportovali do Fakultní nemocnice Lochotín se středně těžkým zraněním.
     Na místo dorazil výjezd kriminální policie a hasiče čekala smutná práce tělo ženy vyprostit. Silnice byla uzavřena až do dvou hodin ráno.