Foto Video

Nákladní vůz srazil a na místě usmrtil dívku

Tragická nehoda v Plzni, teprve osmnáctiletá dívka vstoupila přímo před přijíždějící náklaďák

14. srpna 2020 11:52 , aktualizace 13:19

Doprava Nehody Smrt

     Dnes dopoledne před jedenáctou hodinou bohužel došlo v Plzni v Černicích k tragické dopravní nehodě. V ulici K Cihelnám nákladní vůz Iveco srazil a na místě usmrtil teprve osmnáctiletou dívku. Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky, ale veškeré pokusy o resuscitaci byly marné.

     Dle informací z místa měla dívka s batůžkem vejít do vozovky těsně před přijíždějícím nákladním vozem a se sluchátky na uších. Podle našich informací se přecházející dívka v poslední chvíli na nákladní vůz podívala, zřejmě jí došlo, že udělala obrovskou chybu, ale místo toho, aby se vrátila na krajnici, učinila druhou chybu, pokusila se rozběhnout a stihnout vozovku přeběhnout. 
     Mladý řidič nákladního vozu se snažil střetu zabránit, strhl řízení a vše na místě tak nasvědčovalo, že kdyby se dívka nerozběhla, ke střetu by nakonec nedošlo. Takto i přes veškerou snahu řidiče dívku zasáhl bok vozu, srazil ji na zem a způsobil jí tak rozsáhlá zranění, že na místě zemřela.
     Řidič nákladního vozu měl test na přítomnost alkoholu negativní. Silnice je zcela uzavřena a na místě probíhá vyšetřování.