Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Kriminalisté již znají výsledky soudní pitvy lidského plodu nalezeného Pod Vinicemi

Aktualizace článku: "Hrůzný nález v Plzni - náhodný kolemjdoucí nalezl mrtvý lidský plod"

Autor: Petr Novák úterý 20. února 15:30 , aktualizace 15:32

Smrt

Aktualizace:

     Plzeňští kriminalisté stále pracují na případu nálezu mrtvého lidského plodu, o kterém jsme informovali v sobotu odpoledne. Dnes již mají k dispozici i výsledky pitvy. "Z výsledků soudní pitvy plodu vyplývá, že se jednalo o potrat ve 22. týdnu těhotenství. Cizí zavinění v souvislosti s tímto případem však nelze zcela vyloučit, a proto se prověřováním dalších okolností nadále zabývají plzeňští policisté," uvedla nám dnes odpoledne mluvčí policie.


Původní článek:

Hrůzný nález v Plzni

     V Plzni v křovinatém porostu nedaleko ulice Pod Vinicemi byl v sobotu odpoledne náhodným kolemjdoucím nalezen mrtvý lidský plod. Hrůzný nález samozřejmě okamžitě oznámil policii.


     Na místo vyjeli policisté, kteří prostor uzavřeli, následně dorazil výjezd kriminální policie, koroner, specialisté ze společnosti Drony SIT Plzeň a vyšetřování si samozřejmě okamžitě převzali kriminalisté a byla nařízena soudní pitva.

     "Od dnešního dne se zabýváme případem nálezu mrtvého lidského plodu. Na místě provádí kriminalisté společně s dalšími kolegy prvotní a neopakovatelné úkony. S ohledem na počáteční fázi trestního řízení není prozatím možné sdělit žádné bližší informace," uvedla nám mluvčí policie na místě.

     Vyšetřování v tuto chvíli ještě probíhá, nasazen byl dron i psovod se psem a prostor prochází policisté hledající další možné důkazy.