Foto

Bodl ho do hrudníku

V Plzni v Zahradní ulici na kamaráda zaútočil kuchyňským nožem

20. ledna 2021 14:45 , aktualizace 14:46

Cizinci Napadení Ubytovny

Partner článku – Alfa Tactical

     V pondělí 18. ledna ve čtyři hodiny odpoledne vyjížděli policisté a záchranáři k ubytovně v Zahradní ulici v Plzni, kde bylo nahlášeno napadení nožem.
     Na místě policisté zjistili, že se zde pohádal dvaatřicetiletý ubytovaný se svým o čtyři roky starším kamarádem a hádka vygradovala natolik, že na něj dokonce i zaútočil nožem, bodl ho do oblasti hrudníku a způsobil mu velice vážné zranění.
     Policisté na místě zajistili útočníka i nůž, zraněného muže si do péče převzali záchranáři a se zraněním, které ho ohrožovalo na životě, ho transportovali nemocnice. Podle našich informací byl útočník Čech a zraněný Slovák. "Policejní komisař zahájil trestní stíhání dvaatřicetiletého muže, kterého obvinil ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví spáchaného ve stádiu pokusu," uvedla tisková mluvčí policie.
     V případě prokázání viny muži hrozí trest až deset let za mřížemi. 


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.