Foto Video

Narkoman napadl skupinu dětí a jedno z nich i pořezal

Policisté v současné době po pachateli intenzivně pátrají

sobota 25. září 23:13 , aktualizace neděle 26. září 13:04

Drogy Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     V sobotu večer kolem osmé hodiny došlo v Plzni k útoku narkomana na bavící se skupinku dětí a mládeže. Vše se odehrálo v Plovární ulici a co se tam přesně stalo, nám na místě popsali samotní účastníci a svědci konfliktu. Před domem se bavila skupinka dětí, kde byly hlavně dívky a z protějšího okna vše sledoval muž, který si zde, jak se později ukázalo, se ženou u které byl na návštěvě v bytě aplikoval pervitin.
     Zřejmě dětský smích muži velmi vadil, tak vyběhl z domu a děti zcela bezdůvodně fyzicky napadl. Největší ze skupinky byl šestnáctiletý chlapec, který se pokusil menší a mladší kamarádky chránit a muži se postavil na odpor. Se zlou se však potázal, útočník ho srazil k zemi, bil ho pěstmi, kopal do něj a také ho pořezal na ruce zatím blíže nespecifikovaným předmětem.


      Dalšímu řádění zfetovaného muže naštěstí zabránil pohotový soused, který zaslechl křik dětí, z domu vyběhl bosý s teleskopickým obuškem v ruce a začal děti bránit. Dospělého soupeře se útočník zalekl, z místa utekl asi o pětadvacet metrů dál, tam se ale zastavil, začal velmi vulgárně nadávat a vyhrožovat dalším útokem. V té době naštěstí z domu začali vybíhat i další sousedé, takže se útočník otočil a z místa utekl směrem k řece.
      Na místo okamžitě vyjely hlídky policie i městské policie a po útočníkovi začaly v okolí pátrat. Další policisté mezitím zraněnému chlapci, který byl i ve značném šoku, přivolali záchranáře a v bytě, z kterého útočník předtím vyběhl, nalezli silně zfetovanou ženu.  "Můžeme potvrdit, že jsme přijali oznámení o napadení mladistvého chlapce a případem se v současné době zabýváme," uvedla nám k případu mluvčí policie s tím, že policisté v současné době po pachateli intenzivně pátrají.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.