Aktuálně Foto Video

Násilná smrt muže u mateřské školky

Krajští kriminalisté šetří smrt muže v Dobřanech

11. září 2017 15:57, aktualizace pondělí 11. září 16:20

Smrt Vražda

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     Dnes ráno bylo v Dobřanech nalezeno tělo muže bez známek života. Místo okamžitě uzavřeli místní policisté a následně dorazil výjezd krajské kriminálky, který na Plzeňsku řeší ty nejzávažnější trestné činy a následně po nich i koroner.
     Celé dopoledne u mateřské školy pracovali kriminalisté a psovod se psem pátral po stopách. Operativci kriminálky pak procházeli okolní domy a zajišťovali svědky. „U nás zvonili před jednou hodinou odpoledne, byli dva v civilu a ptali se, zda jsem něco neviděl. Vysvětlil jsem jim, že jsem přišel z práce, ale po Dobřanech se mluví, že tam měli někoho zavraždit,“ řekl nám muž z domu nedaleko místa nálezu těla.
     Dle prvotních informací z neoficiálních zdrojů by měl mít muž stopy násilí na hlavě.
     Před druhou odpoledne pohřební služba odvezla tělo a krátce na to policisté ukončili činnost na místě. „My můžeme potvrdit, že dnes v ranních hodinách jsme přijali oznámení, že v Dobřanech byl nalezen mrtvý muž. Věc si na místě převzali krajští kriminalisté, neboť je důvodné podezření, že muž se mohl stát obětí násilného trestného činu. Případem se kriminalisté  v současné době intenzivně zabývají a prověřují veškeré jeho okolnosti," uvedla mluvčí policie.
Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.