Foto

Na dálnici D5 zemřel během nehody řidič

Na dálnici přistál vrtulník LZS a na místě probíhala neúspěšná resuscitace

pátek 18. září 16:56 , aktualizace 20:11

Dálnice Nehody

Partner článku – Mraknet

     Dnes odpoledne kolem půl páté došlo na 145. kilometru dálnice D5, tedy mezi hraničním přechodem a sjezdem na Svatou Kateřinu, ve směru z Rozvadova na Plzeň ke smrtelné dopravní nehodě. Dle informací z místa narazil osobní vůz do svodidel, dle svědků, kteří se snažili řidiče zachránit, je možné, že za jízdy utrpěl infarkt.

     Na místě právě probíhají záchranné práce a přistával zde vrtulník LZS. Podle prvotních informací je muž v kritickém stavu a právě probíhá jeho resuscitace.
     Dálnice je po dobu zásahu v obou směrech uzavřena.

Aktualizace:
     Provoz ve směru do Německa byl obnoven v odstavném pruhu, směr do Čech je stále uzavřen

     Bohužel muž zemřel. "Na místě dopravní nehody před příjezdem probíhala laická resuscitace, které se ihned ujali záchranáři, bohužel přes veškerou snahu se u osmašedesátiletého muže již nepovedlo obnovit životní funkce a lékař konstatoval úmrtí. Příčinu úmrtí určí soudní lékař," uvedla mluvčí záchranné služby.

     Provoz ve směru do Česka byl obnoven v odstavném pruhu


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.