Foto

Auto ve kterém cestovala rodina s dětmi skončilo na boku

Řidič nezvládl řízení, auto se převrátilo a na místo musely všechny záchranné složky

pondělí 1. srpna 14:00 , aktualizace 14:16

Doprava Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

      V sobotu před šestou hodinou večer došlo na silnici číslo 20 u Kláštera na Nepomucku k dopravní nehodě, při které se na bok převrátil osobní automobil Renault.

      Z místa bylo hlášeno možné zranění několika osob včetně dětí a také nutnost jejich vyproštění, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Při příjezdu hasičů na místo již ale byli všichni cestující, tedy dva dospělí a dvě děti, mimo vozidlo. Ukázalo se také, že ošetření potřebuje pouze žena, kterou si záchranáři převzali do péče a transportovali do nemocnice. 
      Hasiči provedli zajištění místa nehody i protipožární opatření a kyvadlově usměrňovali dopravu než došlo k předání policii.

     "Řidič vozu jedoucí ve směru od Nepomuku na Plzeň v levotočivé zatáčce nezvládl řízení a vyjel mimo silnici, načež byl vůz odražen zpět na vozovku, kde zůstal převrácený na boku. Provedená dechová zkouška byla u řidiče s negativním výsledkem," uvedla nám mluvčí policie s tím, že policisté se nehodou dále zabývají.  

Foto Hasiči

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!