Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Neuvěřitelný útok na seniory v autě

Muž chovající se jako naprostý psychopat zaútočil na bezbrannou dvojici lidí v autě

4. března 2023 17:03 , aktualizace 17:33

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Naprosto nepochopitelným případem se nyní zabývají policisté v Kdyni. Podle místních obyvatel, kteří nás kontaktovali, zde na náměstí místní známý narkoman, zloděj a výtržník napadl dvojici starších lidí ve vozidle, pouze proto, že chtěli vyjet z parkovacího stání.

Útok byl mimořádně agresivní, na což se můžete podívat sami ve videu:

Na řádění tohoto muže nás upozornili samotní obyvatelé Kdyně:

"Dobrý den, 
     prožíváme obrovskou frustraci ze současného stavu ve městě. Žije tu s námi pan Milan M., kterému se přezdívá Chomutovák. Je to feťák, který trpí silnými záchvaty agresivity a je skutečně velmi nebezpečný. Po tom útoku na auto, ke kterému došlo ve čtvrtek, jsme doufali, že ho konečně zavřou, jenže policie s ním neudělá vůbec nic a on pořád chodí po ulici.
     Milan M. tady bydlí u babičky a dědečka, ty bije a bere jim peníze. Terorizuje i vietnamské prodavače ve večerkách, kde pravidelně krade. Lidé, když ho vidí, bojí se vycházet, nikdo totiž netuší, kdy dostane další záchvat a někoho napadne. Myslím, že když komukoli v Kdyni řeknete Chomutovák, tak vám to každý potvrdí.
     Pokud můžete, prosím zveřejněte to video a třeba s tím už konečně někdo něco udělá!"
napsal nám čtenář, jehož jméno má redakce k dispozici.

Právník a policie k útoku na videu

     Video jsme předložili právníkovi s dotazem, jakých trestných činů se útočník dopustil. "Já samozřejmě neznám pozadí případu a z videa také není patrné, jak vše dopadne, tedy jestli došlo či nedošlo ke zranění lidí ve voze, ale z toho co vidím, tak se domnívám, že došlo k naplnění skutkové podstaty trestných činů Výtržnictví, Poškozování cizí věci a vzhledem k tomu, že napadeným vyhrožuje zabitím, tak i Nebezpečné vyhrožování."

     Mluvčí policie nám dnes telefonicky potvrdila, že policie se tímto případem samozřejmě již zabývá.


 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.