Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Oleksandr S. vložil ženě do pochvy pyrotechnickou petardu a odpálil ji - pokračování hrůzného případu

Obviněný muž stanul před soudem, který právě v tuto chvíli rozhoduje o jeho vzetí do vazby

úterý 3. října 15:03 , aktualizace 17:43


     V neděli jsme jako první informovali o neuvěřitelně brutálním zranění ženy, ke kterému došlo v ubytovně v Kožlanech. Tento případ pochopitelně zaujal mnoho našich čtenářů, my se mu samozřejmě dále věnujeme a dnes již můžeme přinést další informace.

     Jak jsme již psali, ženu z Moldavska na ubytovně velmi vážně zranil muž z Ukrajiny. Podle našich informací šlo o manžele a ženu narozenou v roce 1988 napadl její o rok starší manžel Oleksandr S., který ji nejprve zbil a poté jí do přirození zasunul pyrotechnickou petardu, kterou následně také odpálil.


     Žena při explozi utrpěla velmi vážná poranění vnitřních orgánů a samozřejmě začala velmi silně krvácet, takže ji Oleksandr S. naložil do auta a odvezl do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín, kde jí vysadil před areálem a šel strážným sdělit, že je žena asi zraněná.
     Strážní okamžitě zařídili transport na Urgentní příjem nemocnice a zraněnou si převzali do péče lékaři. Vzhledem k závažnosti zranění byla okamžitě převezena na sál a operována, což jí bezprostředně zachránilo život.

     Oleksandr mezitím lékařům tvrdil, že žena byla zraněna úderem do břicha, lékaři ale jasně viděli, že toto vysvětlení je lživé, a na místo přivolali policisty. Ti Oleksandra S. ještě v nemocnici zadrželi a převezli do policejní cely.

     Zatímco zraněná žena je stále hospitalizována v kritickém stavu a pokud přežije, je již jisté, že si ponese doživotní následky, jejího muže policie již obvinila ze spáchání trestného činu.

     "Vrchní komisař zahájil trestní stíhání muže, kterého obvinil ze spáchání zločinu těžké ublížení na zdraví. Podle zatím zjištěných skutečností, dnes již obviněný muž, způsobil svojí manželce, mimo jiné i v oblasti intimních partií, velmi vážná zranění. Vrchní komisař podal podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby," uvedla dnes tisková mluvčí policie.

     Ukrajinec Oleksandr S. tak dnes odpoledne stanul před soudem, který právě v tuto chvíli rozhoduje o jeho vzetí do vazby. O rozhodnutí soudu vás samozřejmě budeme informovat.

Aktualizace:

     Soud po dvouhodinovém jednání akceptoval návrh státního zástupce a obviněného poslal do vazby. Policisté ho tedy okamžitě eskortovali do Věznice Plzeň, kde si počká na soud. 


Původní článek

Muž ženě v přirození odpálil pyrotechnickou petardu, o její život nyní bojují lékaři

     V noci na neděli po půlnoci došlo na ubytovně v Kožlanech na Plzeňsku k naprosto hrůznému trestnému činu, který se vymyká jakémukoli lidskému chápání.

     Podle informací přímo z místa zde asi pětatřicetiletý Ukrajinec nejprve zbil ženu z Moldavska a poté jí do přirození zasunul pyrotechnickou petardu, kterou následně také odpálil.

      Při výbuchu petardy žena pochopitelně utrpěla velmi vážná a život ohrožující vnitřní zranění. Muž ale nepřivolal pomoc a sám těžce zraněnou a nevýslovnými bolestmi trpící ženu odvezl do Fakultní nemocnice v Plzni, kde se snažil lékařům namluvit, že ženě zranění způsobila rána do břicha.

     Lékaři samozřejmě okamžitě poznali, že zranění ženy neodpovídají popisu, i jak k nim zřejmě došlo, a vše oznámili policii.

     Policisté okamžitě vyjeli do nemocnice, podezřelého cizince zde zadrželi a umístili do policejní cely.

     "V tuto chvíli můžeme pouze potvrdit, že v malé obci na Plzeňsku došlo k napadení mladé ženy, kdy si její zranění vyžádalo hospitalizaci v nemocnici. V souvislosti s tímto případem policisté zadrželi jednu osobu. Ve věci nyní probíhají úkony trestního řízení a kriminalisté prověřují veškeré okolnosti případu," uvedla nám k tomuto úděsnému případu mluvčí policie.

     Podle našich posledních informací je žena v nemocnici hospitalizována stále ve velmi vážném stavu.


    

Stehovaci-plzen

Jsme stěhovací a vyklízecí služba s tradicí od roku 2005. Zabýváme se veškerou činností spojenou se stěhováním a vyklízením bytů, kanceláří, obchodů a firem. K dopravě využíváme velkoprostorové dodávkové vozy polstrované pro stěhování tak, aby se vašemu majetku nic nestalo. Jsme pojištěni.