Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Rvačka na náměstí Republiky

Po rvačce skončil jeden muž v poutech a žena na záchytce

5. prosince 2023 17:28 , aktualizace 17:28

Alkohol Bezdomovci Městská policie Napadení Ubytovny Zadržení pachatele

Partner článku – Toyota Dolák


     Návštěvníci plzeňského náměstí Republiky se v úterý po poledni stali svědky divoké rvačky mezi dvěma bezdomovci, kterou ukončil až příchod hlídky strážníků. Strážníci oba soky museli roztrhnout a uklidnit, než ale stačili oba muže ztotožnit, aby mohli situaci dořešit, jeden z nich vzal nohy na ramena a jak se z místa i přes důraznou výzvu strážníků prchat.


     Utíkající muž ale zvolil směr opravdu nešťastně, takže po pouhých několika krocích doslova vpadl do náruče další hlídce strážníků, která se k místu blížila, takže byl bez prodlení zpacifikován a chuť k dalšímu útěku mu vzala nasazená pouta.

     "Důvod, proč k fyzickému konfliktu mezi dvaačtyřicetiletým a osmačtyřicetiletým mužem došlo, vyšel brzy najevo. Starší muž se zastal své ženy, kterou druhý urážel a nadával jí. Oba aktéři potyčky byli pod vlivem alkoholu, při dechové zkoušce nadýchali přes dvě promile," uvedla k případu tisková mluvčí městské policie s tím, že policisté vyloučili, že by došlo ke spáchání trestného činu, proto záležitost dořeší místně a věcně příslušný správní orgán.

     K překvapení strážníků ale pomyslné vítězství v rámci problémové dvojice získala žena, která byla předmětem sporu obou mužů. "V dechu jí strážníci naměřili hodnotu hladiny alkoholu 3,38 promile a pro silnou opilost nebyla schopna ovládat své jednání, proto byla převezena k vystřízlivění na záchytku," doplnila mluvčí městské policie. 

Foto MP

Toyota Dolák

V současné době je společnost TOYOTA Dolák jediným autorizovaným partnerem značky TOYOTA v jihočeském a plzeňském kraji a také od Příbrami až po Prahu. Naším cílem je mít spokojené zákazníky, kteří k nám cítí důvěru a vědí, za jaké služby u nás platí. Jsme rádi, že se nám tento cíl daří naplňovat.