Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

"Máchal po něm nožem a řval, že ho rozjebe," popsala svědkyně

Opilý muž zaútočil na strážného v nákupním centru nožem

Autor: Petr Novák sobota 2. března 11:51 , aktualizace 13:40

Alkohol Bezdomovci Napadení Záchytka Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical


     Dnes po desáté hodině dopoledne došlo v nákupním centru Galerie Slovany k dramatické události, během které se muž pokusil pobodat nožem strážného.

     "Nahoře u stolku chrápal nějaký Slovák bezdomovec a strážný ho přišel probudit. Ten chlap po něm ale hned vystartoval s kuchyňským nožem v ruce, máchl proti břichu a řval, že ho tím nožem rozjebe," popsala nám útok jedna z prodavaček.

     Strážnému se naštěstí podařilo útoku vyhnout a agresivního muže uklidnil do příjezdu přivolaných policistů. 

     "Podle dosud zjištěných skutečností měl cizinec narozený v roce 1969 v nákupním centru manipulovat nožem. Cizinec byl omezen na osobní svobodě a celá věc je předmětem dalšího šetření," uvedla nám tisková mluvčí policie.

     Vzhledem k silné opilosti, kdy muž nadýchal kolem dvou a půl promile, byl zadržený muž umístěn do protialkoholní záchytné stanice k vystřízlivění, po kterém bude schopen se podrobit dalším úkonům.

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.