Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Prohrál na Palubě Hamburk i o chvíli později na záchytce

Muže s téměř třemi promile museli zkrotit za použití donucovacích prostředků

Autor: Jana Holá úterý 14. května 13:43 , aktualizace 13:45

Alkohol Městská policie Záchytka


     Když plzeňští strážníci v sobotu večer na Palubě Hamburk u Hlavního vlakového nádraží večer řešili událost týkající se skupiny bezdomovců, začal se probíhajícího úkonu vměšovat zjevně silně podnapilý muž, který nejenže s řešenou věcí neměl nic společného, ale na strážníky byl i značně agresivní.
     "Svým chováním muž narušoval doposud klidný proces úkonů, pokřikoval, byl vulgární a snažil se svým postojem s rukama zaťatými v pěst strážníky zastrašit," popsala nám situaci mluvčí městské policie.


     Strážníci museli muže uklidnit, a protože svým jednáním ohrožoval sebe i ostatní, podrobili ho dechové zkoušce na alkohol. "Sedmadvacetiletý muž nadýchal 2,8 promile a k vystřízlivění byl proto převezen do protialkoholní záchytné stanice," pokračovala mluvčí městské policie.

     Ani to však muže nezklidnilo, naopak se po převozu jeho agresivita začala stupňovat. "V šatně na záchytce se muž začal vzpouzet, nespolupracoval, máchal kolem sebe rukama a odmítal se i přes opakovaná upozornění uklidnit. Ke slovu proto přišly hmaty a chvaty s jejichž využitím byl muž odveden na pokoj a svěřen zdravotnickému personálu," zakončila mluvčí městské policie. 

Foto a video MP

BYTOVÝ DŮM SLOVANSKÁ

POHODLNÉ BYDLENÍ V CENTRU PLZNĚ – Výborná lokalita ve všech ohledech Projekt výstavby bytového domu na Slovanské v Plzni zúročuje výhody malé vzdálenosti do městského centra a zázemí městské čtvrti Slovany.