Foto

Opilý devatenáctiletý mladík havaroval

K parku Homolka v Plzni na Slovanech vyjížděly v noci všechny složky IZS

1. června 2019 15:31 , aktualizace 15:45

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

    V noci na dnešek, kolem druhé hodiny ráno, došlo v Plzni na Slovanech na konečné tramvaje č. 1 u parku Homolka k dopravní nehodě, při které se zranil teprve devatenáctiletý řidič.
     Mladík jel na skútru Piaggio Liberty 125, nezvládl řízení, vjel mimo komunikaci, najel na obrubník a pak ještě narazil do semaforu pro chodce.
     Zraněného chlapce ležícího u semaforu nahlásil náhodný svědek a na místo vyjely všechny záchranné složky. Zraněného mladíka na místě ošetřili a pak do nemocnice transportovali záchranáři. Ještě před odjezdem sanitky z místa dali ale policisté mladému řidiči dýchnout a jeho podivný styl jízdy se vysvětlil. Dle mluvčí policie test na přítomnost alkoholu ukázal 1,28 promile alkoholu.
     Zranění mladíka nejsou vážná a po propuštění z nemocnice ho čeká obvinění z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Foto čtenář

 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…