Foto

Drifter skončil na fotbalovém hřišti

Během chvíle zjistil, že neumí driftovat ani couvat a tahle sobota nestojí za nic

2. března 2021 16:31 , aktualizace 17:36

Alkohol Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     V sobotu 27. února odpoledne se bystrý mladý muž z Kynšperku nad Ohří rozhodl vyzkoušet své řidičské schopnosti a vyrazil k místnímu fotbalovému hřišti v Chodově tak trochu si zadriftovat. K tomuto účelu se vybavil obstarožním BMW E46, přípravu ale nepodcenil a pečlivě natankoval vůz i sebe. Jediné, co naopak pozapomněl, bylo, že již nevlastní řidičský průkaz.

     Když vše skončilo, stopy od gum policistům ukázaly, že na odstavené ploše mladík nedriftoval moc dlouho. Dostal totiž neočekávaný smyk, přeletěl betonový obrubník a projel kovovým oplocením až na fotbalové hřiště. Pokus z místa vycouvat pak skončil dalším trapasem, protože mladý muž prostě couvat neuměl a tak opět narazil do té části plotu, který před tím ještě nestihl pokácet.¨
     "Po příjezdu na místo jsme zjistili, že třiadvacetiletý mladík má do května letošního roku zákaz řízení všech motorových vozidel. Poté se podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 2,13 promile," popsal nám policejní mluvčí s tím, že škoda na poškozeném automobilu, poničeném obrubníku a kovovém oplocení byla předběžně odhadnuta na padesát tisíc korun.

Foto PČR

 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.