Foto

Opilý řidič kamionu havaroval

Dvaašedesátiletý řidič v jednu odpoledne nadýchal přes jedno a půl promile

pondělí 20. července 13:15 , aktualizace 13:18

Alkohol

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     V sobotu krátce po třinácté hodině vyjížděli dopravní policisté k nehodě, ke které došlo mezi obcemi Smedčice a Litohlavy na Rokycansku.   
     Dvaašedesátiletý řidič jízdní soupravy jedoucí ve směru na Litohlavy v lesním úseku na přehledném místě najel na krajnici a následně s jízdní soupravou sjel vpravo mimo komunikaci, kde pravým bokem a přední částí jízdní soupravy narazil do stromů. 
     Řidič se podrobil dechové zkoušce, která byla s pozitivním výsledkem. Na displeji přístroje se ukázala hodnota přesahující jedno a půl promile alkoholu v dechu. Policisté řidiči na místě zadrželi řidičský průkaz.
     Protiprávní jednání, které kvalifikovali jako podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, se naštěstí obešlo bez zranění. Na jízdní soupravě tahače MAN s návěsem KRONE vznikla škoda přesahující dvě stě tisíc korun.


 Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.