Otec přejel svého syna, ten zraněním podlehl

K příšerné tragédii došlo dnes ráno u Štítova

15. září 2018 15:18 , aktualizace 19:52

Partner článku – Delta Plzeň

     Dnes ráno kolem půl šesté došlo nedaleko Štítova na Rokycansku k dopravní nehodě, která vyústila v nesmírnou rodinnou tragédii. Muž jedoucí ve vozidle Peugeot mezi Příkosicemi a Štítovem přejel dalšího muže, který měl podle našich informací ležet na silnici. Zdroj z místa nám pak uvedl, že přejetým mužem byl řidičův syn a dle tohoto zdroje je to, že šlo právě o otce a syna, smutnou souhrou nešťastných okolností.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky a zraněný mladý muž byl v kritickém stavu transportován do nemocnice. Bohužel dopoledne z nemocnice přišla zpráva, že muž svým zraněním přes veškerou snahu lékařů podlehl. 
     "Dnes v 5.25 jsme přijali oznámení o vážné dopravní nehodě, muž ve věku 55 let jel s vozidlem značky Peugeot, kdy za obcí Štítov na Rokycansku došlo za snížené viditelnosti ke střetu s dalším mužem. Osmadvacetiletý muž byl převezen do nemocnice, kde na následky svých zranění zemřel. Všechny okolnosti případu jsou předmětem dalšího prověřování," uvedla mluvčí policie s tím, že dechová zkouška u řidiče byla negativní.
     Případ převzali kriminalisté.

Foto: Ilustrační

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.