Oběd v bezpečí a pohodlí domova? S námi to problém není!

Dalším partnerem zpravodajství Krimi-Plzeň se stává plzeňská firma Jídlonoš

3. února 2021 21:07 , aktualizace 21:08

Partner článku – Jídlonoš

     Asi každý z nás má mezi příbuznými babičku, dědečka, či jiného seniora, zamyslete se proto prosím nyní, zda jim poměrně jednoduše a levně velmi neulehčit život. Vašim seniorům se podstatně sníží četnost nákupů, váha tašek s potravinami, které musí domů donést i každodenní nutnost si sám uvařit teplý oběd. Nově totiž spolupracujeme s firmou, která ví jak na to. 

     Dalším partnerem Krimi - Plzeň se stala česká firma z Plzně, která se specializuje na rozvoz a donášku obědů právě pro seniory.

Majitele Jídlonoše manžele Pavla a Hanu Hondlíkovi jsme pro Vás samozřejmě trochu vyzpovídali:

Kdo jste?

     Jak již víte, jsme firma Jídlonoš.eu. Za několik let jsme vyrostli ve vyspělou stabilní společnost, která nabízí velmi kvalitní a nadstandardní služby v oboru. Jako rodinná firma si velmi zakládáme na osobním přístupu ke každému zákazníkovi, jsme velmi pyšní na příznivé ohlasy klientů a povzbuzuje nás to v dalším rozvoji. 

Čím jste výjimeční?

     Naší specialitou jsou služby pro seniory. Snažíme se vyhovět jejich specifickým potřebám, jídlo v mnoha případech donášíme až do bytu a servírujeme přímo na stůl klienta. Samozřejmě standardně dodržujeme ty nejpřísnější hygienická doporučení a v této špatné době osobní kontakt omezujeme na nezbytné minimum. 
     Služby ale stále rozšiřujeme a čím dál častěji nás využívají dokonce i běžné firmy. Nejsou omezeni minimálním počtem odebraných obědů, nabízíme různé možnosti objednávek i plateb a umíme se přizpůsobit i dalším individuálním potřebám firemní klientely. Jsme samozřejmě schopni zajistit i kompletní závodní stravování.

     V současné době také nabízíme služby i klientům pozitivním na Covid - 19 či klientům v karanténě. Zde však striktně vyžadujeme bezkontaktní předání a bezhotovostní platbu.

Co nabízíte?

     Klientům samozřejmě nabízíme výběr ze širokého jídelníčku, kde denně najdou 2 polévky, 5 hotových jídel, 1 minutkové jídlo, dále je k dispozici 7 velkých salátů považovaných za hlavní jídlo, 1 přílohový salátek a moučník. Zákazník není limitován množstvím odebraného jídla. V pestrém jídelníčku si tak vybere prakticky každý. 

Jak balené jídlo rozvážíte?

     Samozřejmě již dávno odzvonilo kastrůlkům a ešusům. Používáme moderní jednorázové zatavovací obaly s odlupovací fólií, ve kterých je dodáváno hlavní jídlo, minutky a saláty. Polévky jsou v plastových uzavíratelných kelímcích. Všechny obaly jsou samozřejmě zdravotně nezávadné a vhodné i pro ohřev v mikrovlnné troubě.  

Kam obědy zavážíte?

     Oběd Vám doručíme nejen po celé Plzni, ale také například do Litic, Dobřan, Nové Vsi, Lhoty či na Valchu a v současné době rozvozové trasy rozšiřujeme i směrem na Ejpovice, Rokycany a Plzeň-sever.
     Prostě a jednoduše, pokud je to v našich možnostech, snažíme se vždy vyhovět každému zákazníkovi.

Kde vás zákazníci najdou? 

     Obědy pro Vás připravuje zkušený tým kuchařů z jídelny Český Rozhlas, se kterou dlouhodobě spolupracujeme.
     Veškeré informace naleznete na webových stránkách www.jidlonos.eu. Kontaktovat nás můžete také na telefonních číslech 778209386 nebo 604667850, případně na e-mailu: info@jidlonos.eu., kde Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí