Foto Video

"Parchant se mě pokusil zabít a pak ujel!"

Zfetovaný zloděj ukradl v Plzni auto a málem při tom zabil majitele

sobota 30. května 10:13 , aktualizace 11:23

Krádež Nehody

Partner článku – Alfa Tactical

     Dnes ráno kolem půl šesté byla nahlášena dopravní nehoda na silnici z Plzně do Stříbra. Mezi Úlicemi a Bděněvsí na rovném úseku silnice z neznámých důvodů vyletělo vozidlo Citroen C1 z vozovky, sjelo ze svahu a čelně narazilo do stromu. Ve vozidle cestoval řidič sám a při nehodě se středně těžce zranil.
     Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky, ale od počátku vše ukazovalo, že nepůjde jen tak o běžnou nehodu. Jednak na vozidle byly obě registrační značky upraveny, aby číslice 3 připomínala písmeno B a řidič tmavé pleti budil známky značné intoxikace. Test na drogy pak ukázal pervitin.
     Zraněného řidiče narozeného v roce 1981 převzali záchranáři a transportovali ho do nemocnice. 

Auto ukradl v Plzni a málem zabil majitele


     O dva dny dříve měl tento vůz jeho majitel chtít prodat kupujícímu, který se mu ozval na inzerát. Muži si na večer sjednali schůzku v Křížkově ulici v Plzni. Když tam prodejce přijel, již na něj čekal muž, který se představil jako zájemce o koupi a oba muži se společně pustili do prohlídky vozidla. Po jejím skončení se ještě domluvili na společné projížďce k otestování vozu s tím, že zájemce bude řídit. Než však prodejce stihl nasednout na sedadlo spolujezdce, muž se v autě uzamkl a vyrazil pryč.
     Majitel vozu vyskočil na přední část auta, aby zloději v ujetí zabránil, ale zloděj ho se snažil shodit za každou cenu a s vozidlem začal narážet do ostatních zaparkovaných aut. Poté se samozřejmě majitel vozu pustil, spadl na zem a na pomoc mu přiběhlo několik svědků celého incidentu.

Foto: PČR


 

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.