Foto Video

Muž se pokusil upálit bývalou přítelkyni

Naprosto úděsným případem se nyní zabývají kriminalisté

pondělí 24. ledna 10:40 , aktualizace 11:07

Napadení Vazba Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

    Okamžiky děsu a hrůzy zažila v úterý 18. ledna krátce před sedmou hodinou ráno třiatřicetiletá žena ve Stružné na Karlovarsku, kde k ní na parkovišti u jejího vozu přistoupil její bývalý přítel. 

    "Muž ženu chytil za rameno za paži a chtěl si s ní promluvit, ona ale odmítla s tím, že pospíchá do zaměstnání. Po odmítnutí jí měl muž začít vyhrožovat fyzickým napadením a přitom jí ohrožovat nožem, který držel v ruce, čímž si chtěl okamžitý rozhovor vynutit," popsal tiskový mluvčí policie s tím, že žena začala křičet a snažila se bránit, přičemž od sebe agresora odstrkovala, ten ale schoval nůž a z kapsy vytáhl lahev s hořlavinou, kterou na ženu chrstl. Podle našich informací se jednalo o ředidlo nebo směs benzinu a hořlaviny. Poté ženě začal vyhrožovat, že jí zabije a snažil se na ní zapalovačem zapálit její hořlavinou nasáklé oblečení.


     Ženě se naštěstí podařilo od sebe útočníka odstrčit a zamknout se před ním v autě, odkud okamžitě telefonicky kontaktovala policii. Zatímco se snažila z místa odjet, agresor se jí postavil do cesty a vyhrožoval, že si ublíží. Z místa utekl až poté, co mu přes okénko ukázala telefon s probíhajícím hovorem na tísňové lince.

     Ačkoli při incidentu naštěstí nedošlo ke zranění napadené ženy, policisté se případem samozřejmě začali zabývat a ani ne po hodině podezřelého muže zadrželi v místě bydliště.
     "Kriminalisté zahájili trestní stíhání třiatřicetiletého muže z Karlovarska, kterého obvinili ze spáchání zločinu vydírání. Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby, což akceptoval. Na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby," uvedl mluvčí policie.

     V případě prokázání viny hrozí třiatřicetiletému muži trest odnětí svobody až na osm let.

Foto a video PČR

 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.